ÖVRIGT / Diverse / Fotografimapp 16119189
nr 1611 9189
Fotografimapp
Bo Andersson (1946), pärm i koppar, omslag i hårdpapp, 8 st bilder. Signerad, numrerad 26/300 cm, yttermått inklusive ram: 36x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:59:09
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr